O nas

Poznaj historię, możliwości, cele oraz zespół ekspertów AOZ

Każdego dnia udowadniamy, że niepełnosprawność ma wiele wymiarów i żaden z nich nie może ograniczać ludzi przed realizowaniem swoich pasji i czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy.

Odkrywamy lepszą stronę zatrudnienia

Nasza historia zaczyna się w roku 2016, gdzie jako marka Łowcy Pracy pierwotnym założeniem naszych działań było aktywne wsparcie zatrudnienia osób z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy. Jednak wieloletnia aktywność na rynku pokazała nam, że obecne potrzeby obu tych stron wykraczają daleko poza tradycyjne pośrednictwo przy zatrudnianiu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na intensywny rozwój naszej działalności.

Początek roku 2022 był dla nas czasem ogromnych przemian, w ramach których Łowcy Pracy przekształcili się w AOZ, czyli Agencję Optymalizacji Zatrudnienia. Wraz z powołaniem do życia nowej marki, nasza oferta została poszerzona o nowy wachlarz usług dla pracowników oraz pracodawców.

AOZ to nie tylko profesjonalne wsparcie w znajdowaniu pracowników i zatrudnienia

To przede wszystkim kompleksowe rozwiązania umożliwiające rozwój.

Osoby z niepełnosprawnościami otrzymują od nas pełne wsparcie związane ze znalezieniem właściwego miejsca pracy, jak również fachową pomoc w rozwoju zawodowym. Natomiast pracodawcy zyskują nie tylko dostęp do sprawdzonych kandydatów, ale również szerokie możliwości optymalizacji zatrudnienia.

Filary działalności

Doświadczenie

Nasza firma jest obecna na rynku od ponad 6 lat. Każdy z naszych pracowników może pochwalić się średnio ponad 10+ latami pracy w branży związanej z rekrutacją i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zrozumienie

Lata praktyki sprawiają, że doskonale rozumiemy wyzwania i problemy społecznej odpowiedzialności biznesu, ale przede wszystkim – samych pracowników. Pomaga nam w tym fakt, że każdy członek naszego zespołu jest osobą z niepełnosprawnością.

Skuteczność

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na osiąganie konkretnych rezultatów. Jesteśmy bardzo skuteczni i właśnie dlatego większość działań rozliczamy “za efekt”. Dopiero gdy pracodawca osiągnie konkretne korzyści, a pracownik znajdzie wymarzone zatrudnienie.

Poznaj nasz zespół

Łukasz Bednarek

Łukasz Bednarek

Prezes zarządu

Leszek Sowiński

Leszek Sowiński

Dyrektor operacyjny

Artur Rospondek

Artur Rospondek

Dyrektor handlowy

Monika Bieniek

Monika Bieniek

Specjalista ds. personalnych

Aneta Skrzypek

Aneta Skrzypek

Specjalista ds. rekrutacji i promocji

Małgorzata Czupik

Małgorzata Czupik

Dyrektor personalny