Optymalizacja zatrudnienia i pozyskiwanie dofinansowania kosztów płacy (PFRON)

Ogranicz wydatki i zyskaj dodatkowe środki finansowe

Zajmiemy się kompleksową analizą, aby na jej podstawie zoptymalizować koszty, jakie ponosisz z tytułu zatrudniania pracowników.

Pokażemy, w jaki sposób możesz oszczędzić nawet do 40 000 złotych miesięcznie, a także otrzymać wsparcie w formie dofinansowania kosztów płacy – do 10 mln euro złotych.

Przejdź do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej. Bez żadnego ryzyka, bo zapłacisz tylko, gdy zobaczysz konkretne efekty.

Blisko 70% polskich przedsiębiorców płaci na PFRON, chociaż wcale nie musi tego robić. Sprawdź, czy też popełniasz ten błąd

Każda firma, która zatrudnia co najmniej 25 pracowników, wśród których nie ma osób z niepełnosprawnościami, musi ponosić regularne wydatki z tytułu PFRON. Poza tym traci również szanse na uzyskanie atrakcyjnego dofinansowania, które przysługuje właśnie przedsiębiorcom otwartym na takie osoby.

Jest jednak jedno małe “ale”…

Istnieją skuteczne, a co najważniejsze – w pełni legalne sposoby na ograniczenie tych wydatków oraz otrzymanie wsparcia. I właśnie takimi zadaniami zajmuje się nasza Agencja Optymalizacji Zatrudnienia. Chcesz wiedzieć, ile oraz na jakich zasadach możesz zyskać lub zaoszczędzić? Skontaktuj się z nami.

Plusy optymalizacji zatrudnienia oraz dofinansowania kosztów pracy z PFRON

Dlaczego warto?

optymalizacja-zatrudnienia-mezczyzna-wozek-inwalidzki

Przeprowadzisz sprawną optymalizację - bez angażowania dodatkowego czasu, sił i pieniędzy

W wielu przypadkach nasi klienci nawet nie zdają sobie sprawy, że już zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami, dzięki którym mogą przeprowadzić optymalizację praktycznie “od ręki”. W innych – wystarczy zatrudnienie zaledwie kilku pracowników, aby odczuć realne korzyści finansowe

Uzyskasz konkretne korzyści finansowe

40 000 złotych – nawet tyle mogą wynosić Twoje miesięczne oszczędności, jeśli w szeregach Twojej firmy znajdują lub znajdą się pracownicy z niepełnosprawnościami.

Dodatkowo decyzja o zatrudnieniu takich osób otworzy przed Tobą nowe perspektywy finansowe, w ramach których możesz uzyskać dofinansowanie kosztów pracy. Jego wysokość na pojedynczego pracownika może wynieść 3600 złotych, co oznacza pokrycie nawet 75% wydatków, jakie ponosisz z tytułu zatrudnienia.

Nie poniesiesz żadnych kosztów ani żadnego ryzyka

Rozliczamy się tylko za efekt. Dlatego nie zapłacisz za żadne usługi związane z analizami i optymalizacją – do czasu, aż Twoja firma ograniczy comiesięczne wydatki lub uzyska wysokie dofinansowanie kosztów płacy.

Proces optymalizacji zatrudnienia oraz pozyskiwania dofinansowania PFRON krok po kroku

Jak to działa?

1. Kontakt

Zadamy Ci zaledwie kilka pytań, które pozwolą nam poznać specyfikę Twojej firmy i na tej podstawie zaproponować konkretne rozwiązania.

2. Analiza

Wnikliwie zapoznamy się ze strukturą Twojego zatrudnienia oraz zweryfikujemy wszystkie możliwości dostępnego wsparcia.

3. Optymalizacja

Następnie przedstawimy Ci najlepsze opcje oraz pomożemy w przeprowadzeniu całego procesu optymalizacji zatrudnienia i pozyskiwania dodatkowych środków finansowych.

Zoptymalizuj zatrudnienie, aby oszczędzić dziesiątki tysięcy złotych oraz zyskać dodatkową pomoc finansową

Skorzystaj z fachowego wsparcia ekspertów AOZ. Skontaktuj się z nami i opowiedz więcej o swojej firmie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Telefon

+48 730 103 389

E-mail

biuro@aoz.pl

Dane adresowe

Śląska 28 lok. 2.1
42-200 Częstochowa