Agencja Optymalizacja Zatrudniania

Otwórz się na osoby z niepełnosprawnościami i zyskaj

10+ lat doświadczenia naszych specjalistów

w rekrutacjach i optymalizacji zatrudnienia

1000+ zrekrutowanych pracowników

w tym ponad 40% stanowiły osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności

30+ mln pozyskanych dofinansowań

w tym aż 1 mln złotych tylko dla jednej firmy

Zaufali nam

Co robimy?

DLA PRACODAWCÓW

Skorzystaj z dostępu do wyselekcjonowanych kandydatów i zyskaj wsparcie w optymalizacji zatrudnienia

dla-pracodawcow

Optymalizacja zatrudnienia

Audyt wpłat na PFRON

Dofinansowanie kosztów płacy

Praca tymczasowa

Outsourcing

Praca tymczasowa

Wsparcie osób z niepełnosprawnościami

Oferty pracy

DLA PRACOWNIKÓW

Otrzymaj fachową pomoc w znalezieniu wymarzonej pracy

dla-pracownikow
mezczyzna-na-wozku

Dlaczego my?

Agencja Optymalizacji Zatrudnienia to nowoczesna firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Głównym profilem naszej działalności jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy.

Każdego dnia staramy się szerzyć świadomość i podkreślać korzyści płynące ze współpracy z osobami z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Przedsiębiorcom pomagamy w pozyskiwaniu sprawdzonych, kompetentnych i dopasowanych kandydatów do pracy. Z kolei pracownikom – ułatwiamy znalezienie wymarzonego, bezpiecznego i satysfakcjonującego zatrudnienia.

To dzięki nim pomagamy radzić sobie ze wszystkim trudnościami natury formalnej oraz merytorycznej. A co za tym idzie – zapewniać skuteczną pomoc zarówno pracodawcom, jak i pracownikom.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj AOZ.

Referencje klientów

Firma AOZ jest firmą, która w bardzo elastyczny oraz indywidualny sposób podchodzi do potrzeb klienta i zawsze z dużą otwartością wychodzi mu naprzeciw. Usługi realizowane są na najwyższym poziomie, z dużą dbałością o prawidłowość przepływu informacji oraz właściwy dobór osób do współpracy. Terminowość, niezawodność oraz profesjonalizm to najcenniejsze atuty firmy, a jej rzetelność nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń.

Prezes Zarządu, Kwangduck Poland Sp. z o.o.

Z firmą AOZ współpracujemy od kilku lat w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych na podstawowych stanowiskach produkcyjnych. Dotychczasowa współpraca układa się bez zarzutu, a usługi świadczone są na wysokim poziomie. Przebieg dotychczasowych działań pozwala nam postrzegać AOZ jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Senior Manager, DN Automotive Poland Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia AOZ świadczy dla firmy Trimsol Sp. z o.o. najwyższej jakości usługi selekcji i rekrutacji pracowników. Współpraca ta pozwala zarekomendować AOZ jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę, znającego i stosującego nowoczesne techniki pozyskiwania oraz rekrutacji pracowników. Szereg zalet, jakimi charakteryzuje się firma AOZ sprawia, iż zasługuje na polecenie jako doskonałego partnera w biznesie.

Główna Księgowa, TRIMSOL Sp. z o.o.

Firmę AOZ cechuje innowacyjne podejście do współpracy. Wszystkie prace realizowane są sprawnie i terminowo. Firma z powodzeniem dedykuje swoim Klientom przyszłościowe rozwiązania, czym niewątpliwie wyróżnia się na swojej branży. Wartą odnotowania jest ogromna baza wiedzy, jaką posiadają pracownicy firmy. Pracowników firmy bez wahania należy uznać za wyróżniających się specjalistów.

Członek Zarządu, HANSA - TEX