Wsparcie osób z niepełnosprawnościami

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu zatrudnienia?

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby, bo w 30% pracowników zatrudnionych w AOZ to osoby z niepełnosprawnościami. Wiemy z jakimi problemami i wyzwaniami borykasz się każdego dnia.

Chętnie zapoznamy się z Twoją sprawą, a następnie udzielimy Ci profesjonalnej i bezpłatnej pomocy. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Wsparcie dostępne “od ręki”

wystarczy, że dasz nam znać

Sprawdzona wiedza

prosto od doradców z ponad 10-letnim doświadczeniem

Pełne zrozumienie

jesteśmy po tej samej stronie

Aktywność zawodowa jest najlepszą formą rehabilitacji

Pamiętaj, że posiadanie niepełnosprawności to nie żaden wyrok i pod żadnym pozorem nie wyklucza Cię z rynku pracy.

Co mówią osoby z niepełnosprawnościami, którym już pomogliśmy?

Opinie

Dzięki pracy w Agencji Optymalizacji Zatrudnienia zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie, które umożliwiły mi mój dalszy rozwój. Zaangażowanie oraz poświęcenie ludzi tam pracujących, pozwoliło mi osiągnąć cele o których nawet nie marzyłam. AOZ jest firmą, która posiada szeroką wiedzę na temat funkcjonowania rynku pracy dla osób z niepełnosprawnościami, a dzięki temu daje ogromne wsparcie na każdym etapie zatrudnienia i rozwoju pracownika. Przyjdź i się przekonaj, ja polecam.

Monika

 

Najlepsza agencja pracy z jaką współpracowałam, rzetelny i bardzo pozytywny zespół, świetny kontakt, w każdej chwili można zadzwonić, napisać sms i od razu dostajemy odpowiedź w jakiejkolwiek sprawie. Firma godna polecenia, współpraca z Nimi to czysta przyjemność.

Marzena

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z AOZ. Miałem do czynienia z kilkoma podobnymi agencjami, lecz tutaj spotkałem się z największym profesjonalizmem. Wszelkie prośby były załatwiane sprawnie, a problemy rozwiązywane w przyjaznej atmosferze. Pracownicy służą pomocą i cechują się życzliwym podejściem do ludzi. Z czystym sumieniem mogę polecić AOZ.

Krzysztof

 

AOZ to profesjonalny oraz zaangażowany w pomoc zespół. Otrzymałam wsparcie, pomogli w znalezieniu pracy, która przynosi wiele satysfakcji. Polecam skorzystać z ich usług.

Luiza

 

Profesjonalizm i wiedza. Dwa słowa, które opisują zespół, którego wsparcie pozwoliło mi realizować się w pracy na otwartym rynku.

Katarzyna

 

Dzięki Agencji Optymalizacji Zatrudnienia, znalazłam pracę w której czuję się dobrze. Miałam pełne wsparcie we wdrożeniu się. Od samego początku wszystkie warunki pracy są transparentne. Mogę liczyć na wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Po raz pierwszy chodzę do pracy z uśmiechem.

Julia

 

Dzięki Agencji Optymalizacji Zatrudnienia znalazłem pracę do której chodzę z przyjemnością. Czerpię z niej ogromną satysfakcję i spełniam się zawodowo. Wiem, że przy wsparciu tej agencji mogę liczyć na dalszy rozwój. 

Tomasz

 

Pomoc dla osób z niepełnosprawnościami krok po kroku

Jak to działa?

1. Kontakt

Skontaktuj się z nami tak, jak Ci wygodnie, a następnie opowiedz więcej o sobie i swoich wyzwaniach.

2. Analiza

Dokładnie zapoznamy się z Twoją sprawą – analizując wszystkie jej aspekty.

3. Pomoc

Przedstawimy Ci gotowe rekomendacje, a także udzielimy niezbędnego wsparcia.

Otrzymaj fachowe i bezpłatne wsparcie

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.

Telefon

+48 730 103 389

E-mail

biuro@aoz.pl

Dane adresowe

Śląska 28 lok. 2.1
42-200 Częstochowa